Aktualności

26 lutego 2018 12:20 | Aktualności

Karnawałowy wspomnień czar.

Karnawał to czas radości, dlatego zgodnie z tradycją w naszej szkole w styczniu 2018r. odbył się  BAL  PRZEBIERAŃCÓW. Szkolna hala gimnastyczna wypełniła się uczniami klas I-III pięknie przebranymi za różne postaci z bajek, baśni, nie tylko, a w godzinach popołudniowych uczniowie starszych klas również w wymyślnych strojach bawili się na całego. Wychowawcom takze udzielił się karnawałowy nastrój i na bal przybyli w niecodziennych strojach.

 Po powitaniu  dzieci ruszyły do tańca, w rytm muzyki Pana Irka-głównego pirata balu, który starał się  aby wszyscy pięknie się bawili przy specjalnie dobranej muzyce. Tradycyjnie odbyła się parada przepięknych strojów, wśród których były księżniczki, wróżki, nimfy i wiele innych postaci. U chłopców królowały stroje mundurowe.

Po szalonych tańcach, dla złapania oddechu, dzieci poszły do swoich  klas na poczęstunek. Po krótkiej przerwie i nabraniu sił wszyscy wrócili do hali gimnastycznej, gdzie już czekał na nich pan Irek ze swoją muzyką i propozycjami zabaw.

Przeczytano: 597 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: