Aktualności

06 maja 2019 10:27 | Aktualności

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO " Orzeł


 Imponująca liczba uczniów naszej szkoły, bo aż 40 osób,przystąpiło po raz siódmy do ogólnopolskiego konkursu wiedzy z języka angielskiego ORZEŁ.
Konkurs odbył się dnia 28 marca 2019 r., a wzięli w nim udział uczniowie klas II – VIII.
Nasi złoci medaliści to:
1. Gabriela Lewandowska – klasa V c
2. Anna Buduj – klasa VI a
3. Mikołaj Polarczyk- klasa VIII b

Tuż za nimi uplasowali się:
1. Hanna Bruzi – klasa VIII a
2. Nadia Słotwińska – klasa VII a
3. Fatima Knasińska – klasa VI a

Na szczególną uwagę zasługują najmłodsi uczestnicy konkursu, którzy wzięli w nim udział po raz pierwszy. Pragnę ich wszystkich wymienić z imienia i nazwiska, bo niewątpliwie na to zasługują. Są to : Miłosz Kowalczyk klasa II a ( najmłodszy uczestnik), Mikołaj Buduj, Karolina Hejza, Wojciech Karmelita, Szymon Sielewicz i Maciej Dziemianko – wszyscy z klasy III a.

Odlatującym Orłom serdecznie gratuluję i dziękuję za godne reprezentowanie naszej szkoły na arenie ogólnopolskiej. Pozostającym w „gnieździe” również bardzo gratuluję. Życzę dalszej, owocnej pracy i zachęcam do podejmowania wyzwań w kolejnych latach.
Za wspieranie i rozwój talentów,innowacyjne techniki nauczania,inspirowanie uczniów do poszerzania swojej wiedzy i samodzielnego myślenia, umożliwianie zaistnienia na arenie ogólnopolskiej oraz osiąganie wysokich wyników w konkursie,organizator konkursów DELTA przyznał Szkole Podstawowej w Drawnie CERTYFIKAT SZKOŁY ROZWIJAJĄCEJ TALENTY.

                                                                                                                              Anna Barska

Przeczytano: 271 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: