Aktualności

19 października 2020 07:40 | Aktualności

14 października wpisujemy do dziennika

                                               

W tym roku szkolnym ze względu na panującą epidemię Samorząd Uczniowski przygotował nieco inne obchody Święta Edukacji Narodowej.

Uczniowie opracowali kartkówki dla wszystkich nauczycieli. Kartkówka nie była łatwa ale wszyscy pedagodzy zaliczyli ją na ocenę pozytywną. No prawie wszyscy ;) Ale wiemy, że niektórzy uczniowie też nie chcą pisać testów :) Przy ocenianiu wzięto pod uwagę kreatywność i poczucie humoru osoby piszącej.

Nauczyciele klas 1-8 w tym dniu mogli wykazać się dużą fantazją i zdolnościami aktorskimi podczas pokazywania uczniom wymyślonych przez SU kalamburów. Klasa musiała odgadnąć powiedzenia ,przysłowia i bajki prezentowane przez nauczycieli.

W tym dniu lało i wiało, ale wystrój pokoju nauczycielskiego dodawał radości a słodkości przygotowane przez uczniów i ich rodziców, podnosiły poziom cukru i zadowolenia.

Uczennice z samorządu uczniowskiego przygotowały nie tylko słodkości ale jeszcze inne niespodzianki dla swoich nauczycieli.

Herbatka z melisy, którą dostaliśmy w prezencie na pewno pozwolił na znalezienie spokoju i harmonii w szkole, w klasie i w domu :)

Dzieci z klas I- III i starsze uczennice nagrały życzenia dla wszystkich pracowników szkoły.

W tym dniu w szkole nauczyciele klas starszych mogli spotkać swoje sobowtóry. Był to wcześniej zapowiedziany konkurs na przebranie się za wybranego pedagoga.

Kto otrzyma nagrodę Dyrektora Szkoły poinformujemy w terminie późniejszym.

 

W imieniu nauczycieli i pracowników szkoły dziękujemy Uczniom i Rodzicom, którzy poświęcili swój czas i pomogli w przygotowaniach. Dziękujemy również wszystkim Nauczycielom za to, że docenili wysiłek i pomysłowość uczniów, chętnie i z uśmiechem biorąc udział w zabawie.

To bardzo ważne, szczególnie w tak trudnym dla wszystkich czasie.

 

Opiekunowie SU

Przeczytano: 256 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: