
Sztafetowe Biegi Przełajowe
Już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbyły się 10.10.2017r. w Pełczycach. W zmaganiach dziewcząt bezkonkurencyjne okazały się nasze zawodniczki, które zarówno w grupie młodszej (ID) jak i starszej (IMS) pokonały sąsiednie szkoły z Choszczna, Pełczyc, Lubiany, Krzęcina, Będargowa, Chrapowa i Bierzwnika.
Chłopcy z SP w Drawnie ukończyli swoje biegi na 3 miejscu.
Wygrana na szczeblu powiatu zapewniła naszym dziewczynom start w mistrzostwach województwa, które odbyły się 19.10.2017r. w Tychowie. Wśród 21 powiatów dziewczęta młodsze zakończyły rywalizację na 10 miejscu.
Dziękujemy za zaangażowanie, walkę i ogromne nadzieje, które dostarczyły nam nasze zawodniczki w pierwszym biegu wojewódzkim, prowadząc przez pierwsze 5 zmian….
Agnieszka Świerczewska